Metalltoodete täpne
mehaaniline töötlemine.

Peenmehaanika ja seeriaviisiline mehaaniline töötlemine on Sumar Toolsi tehase üks peamisi teenuseid, peale plastsurvevaluvormide ja stantside valmistamise.

Selle teenuse kõrge taseme ja täpsuse tagab see, et Sumar Toolsi tehas on varustatud tänapäevaste robotseadmetega seeriadetailide ja üksikute täppisosade tootmiseks.

Meie eeliseks on ka võime toota mis tahes mahus toodangut – alates näidistest kuni suurte partiideni, mis võimaldab meil edukalt täita nii väikeettevõtete kui ka rahvusvaheliste kontsernide tellimusi.

Praegu pakub Sumar Toolsi tehas metalltoodete täppistöötlusteenuseid ettevõtetele, mis tegutsevad järgmistes tööstusharudes:
Masinaehitus
Lennundustööstus
Autotööstus
Hüdroseadmete tootmine
Nafta- ja gaasitööstus
Energeetika
Sumar Toolsi tehase tehnoloogiad ning suur professionaalsete seadmete park võimaldavad meil ellu viia projekte, mis nõuavad erilist täpsust ja tähelepanelikku lähenemist. Me võtame uued tellimused alati vaimustusega vastu ja näeme neis võimalust kasvuks ja hindamatute kogemuste saamiseks.
Meie projektid masinaehituse valdkonnas
Korpuse detail
Hüdraulika element
Šassii
Puuripea
Rehvi vorm
Turbiini laba
Kuidas me töötame
CAD projekteerimine
Metallitöötlus
Kvaliteedikontroll
Jätke taotlus ja me helistame teile tagasi
See on tasuta ja mittesiduv

Kas Sumar Toolsi tehase seadmed sobivad minu mehaanilise töötlemise tellimuse täitmiseks?
Meie CNC-masinate tehniline tase võimaldab meil teostada toodete keerukat 5- ja 7-teljelist töötlust. Selline töötlemine võimaldab valmistada keerukamaid detaile, mistõttu on see väga nõutav sedavõrd keerulistes tööstusharudes nagu lennundustööstus ja masinaehitus. Sellise töötlemise peamised eelised on:

põhimõte „tehtud ühekorraga“

mis tähendab, et ühe seadistusega tehakse üks töötlus. See põhimõte vähendab ajakulu ja suurendab tõhusust

juurdepääs toote geomeetria

keerukatele osadele ja võimalus vältida kokkupõrkeid tööriistahoidjaga, kuna tööriista ning freesimis- ja treimislauda saab kallutada

tööpingi kasutusea pikendamine

ja töötlustsükli kestuse optimeerimine, mis saavutatakse tööriista/laua kallutamisega optimaalse lõikamisasendi ja -trajektoori tagamiseks. Samuti on meie masinate kuni 8280 Nm pöördemomendiga freesimis- ja treimislauad oma klassis kõige vastupidavamad.

Siiski on oluline arvestada, et ülitäpsete tööpinkide olemasolu tootmises ei taga alati täiuslikku mehaanilist töötlust. Miks?

Sest iga roboti taga on inimene ja CNC-masina taga on tarkvarainsenerid. Just nemad muudavad meie masinad ülitäpseteks metallskulptoriteks.

Sumar Toolsi tehases töötavatel CNC-programmeerijatel on aastatepikkune kogemus, nad on täpsed ja tähelepanelikud, mis on veel üks meie eelis ja mis võimaldab pakkuda ülitäpset metallitöötlusteenust.

Meie CNC-masinate tehniline tase võimaldab meil teostada toodete keerukat 5- ja 7-teljelist töötlust

Avar tööala
Suurenenud jäikus
Jahutus kõigis telgedes

Sumar Toolsi seadmete eelised:

L

avar tööala

L

suurem jäikus

L

jahutamine kõikidel telgedel

L

mahukas tööriistavaru

L

muutumatu töötlemistäpsus

L

robottootmine

Kõik see võimaldab meil ellu viia kõige keerukamaid projekte ja vastata meie üleilmsete klientide kõrgeimatele standarditele.

Jätke taotlus ja me helistame teile tagasi
See on tasuta ja mittesiduv